Menu Zavrieť

Plastové okná

Už od svojho vzniku sa FENESTRA Sk® spája s profilovým systémom REHAU®. REHAU® je už viac ako 50 rokov medzinárodne uznávanou značkou kvality pri riešeniach na báze polymérov v oblasti stavebníctva, automobilizmu a priemyslu. Do rozsahu pôsobnosti patrí výskum a vývoj materiálov a systémov, ako aj povrchová technika. S viac ako 15 000 spolupracovníkmi v 170 pobočkách zaujíma REHAU® popredné miesto garanta inovácie na celom svete.

VZORKOVNÍK FAREBNÝCH FÓLIÍ A DEKOROV

 

GENEO ® 

Po úspechoch v leteckom priemysle a monopostoch Formule 1 prinášajú vláknové kompozitné materiály maximálne výkony aj do konštrukcie okien. Prevratná technologická novinka vo výrobe okien prichádza aj na slovenský trh v podobe výrobku značky FENESTRA Sk profilovej konštrukcie REHAU GENEO®. Nová dimenzia výroby okien, revolučný kompozitný materiál (RAU-FIPRO®) a inovatívna profilová konštrukcia REHAU GENEO® prináša aj k Vám energeticky najlepší systém okenných profilov, ktorý je momentálne na trhu. Nový systém GENEO flexibilne spĺňa všetky energetické požiadavky bez akýchkoľvek kompromisov ohľadne vysokej účinnosti zvukovej izolácie a disponuje účinným systémom zabezpečenia okna proti krádeži. Ohromujúca je aj ľahkosť pri otváraní a zatváraní okien. Okná nových dimenzií na Slovensku vyrába exluzívne FENESTRA Sk.

SYNEGO ® 

Predstavuje ďalšiu generáciu vysoko výkonných
profilových systémov. Súčasný trh vyžaduje vyváženú rovnováhu medzi izoláciou, funkčnosťou, výkonnosťou a dizajnom. Nový systém SYNEGO so stavebnou hĺbkou 80 mm má vlastnosti izolácie zlúčiteľné s požiadavkami štandardu pasívneho domu. Je vybavený najmodernejšími stredovými a dorazovými tesneniami, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy. Jeho špeciálna povrchová úprava HDF (High Defi nition Finishing) zaručuje vysokú odolnosť proti pôsobeniu agresívnych vonkajších vplyvov životného prostredia počas celej doby prevádzky. Svojim zákazníkom poskytuje riešenia pre takmer akúkoľvek výzvu. Vďaka svojim vlastnostiam je vhodný nielen pre novostavby s nízkou spotrebou energií a renovácie, ale poskytuje aj vysokú mieru flexibility. Je schopný reagovať na rôzne požiadavky zákazníkov v oblasti dizajnu ako sú úzky profil, veľké sklenené plochy v kombinácii s moderným vzhľadom, ale aj v oblasti farebného prevedenia od klasickej bielej cez ušľachtilé drevené dekóry až po trendové farby.

Euro-Design 70®

Sú elegantné okná, tvárne i univerzálne, prispôsobivé mnohým architektonickým štýlom. Rôzne typy krídel bez ohľadu na estetický tvar sú vyrábané s piatimi komorami kvôli dodržaniu najlepšej tepelnej a zvukovej izolácie.

Celoobvodové kovanie s nastaviteľnými hríbikovými uzatváracími bodmi s bezpečnostnými prvkami proti vlámaniu a mikroventilácia zaručujúca neustálu výmenu vzduchu v miestnosti.

Euro-Design 70® sú okná pre náročnejšiu bytovú výstavbu a rekonštrukciu. Zodpovedajú prísnym parametrom certifikácie.

.

 

 

 

 

.