Menu Zavrieť

 

O spoločnosti

Naša pôsobnosť Ľuboš Vrták sa datuje od roku 1997, na trhu však pôsobí ako autorizované obchodné zastúpenie firmy Fenestra Sk od roku 2002 Spoločnosť je výhradným dodávateľom a obchodným partnerom spoločnosti Fenestra Sk v oblasti plastových a hliníkových výrobkov. Spoločnosť od roku 2002 poskytuje svojim zákazníkom kvalitné výrobky, ktoré dokážu uspokojiť aj najnáročnejších klientov.

Ponúkame plastové okná, plastové dvere a hliníkové okná, dvere a hliníkové systémy vyrábané v špičkovej kvalite z najkvalitnejších materiálov firiem REHAU, SCHÜCO a ALUPROF. Plastové okenné konštrukcie a hliníkové elementové fasády sú vyrábané najmodernejšími veľkokapacitnými automatizovanými CNC strojnými zariadeniami značiek Stürtz Machinery, Elumatec a Aluma.

V ponuke máme tiež garážové brány značky PEMAT, exteriérové a interiérové žalúzie a doplnky značky M-TECH, exteriérové rolety a screenové rolety značky MINIROL.

Budeme radi, ak nás navštívite v našom novootvorenom showroom-e, kde Vám poskytneme všetky potrebné informácie, o ktoré máte záujem a kde si môžete prezrieť naše výrobky osobne.

Tešíme sa na Vašu návštevu.