Menu Zavrieť

Hliníkový profilový systém Aluprof 

Hliníkové okná Aluprof prinášajú možnosť, ako splniť aj tie najvyššie nároky na bývanie. Vytvorte si domov podľa svojich predstáv s nadčasovými hliníkovými oknami, za ktorými stojí popredný výrobca hliníkových profilov. Nadštandardne veľké rozmery okien, moderný a nevtieravý dizajn, stabilná konštrukcia a parametre, ktoré premenia váš domov na bezpečné, teplé a pokojné miesto, hovoria za všetko. Stavte na okná Aluprof, sú riešením na celý život.

VZORKOVNÍK RAL

HLINÍKOVÉ OKNÁ MB 86 SI

Výnimočne odolná hliníková konštrukcia a systém efektívneho tesnenia prináša nový pohľad na využitie hliníkových okien v každodennej realite. Okná z hliníku Aluprof MB-86 SI zabezpečia vašej domácnosti vysokú mieru bezpečnosti a minimálne tepelné straty. Široká paleta farieb, dekorov a nadštandardne veľké rozmery okien sú dôvod, prečo sú hliníkové profily Aluprof čoraz vyhľadávanejšie. Spoľahnite sa na kvalitu, ktorá vám zabezpečí výmenu okien len raz za život. Vďaka odolným a spoľahlivým oknám môžete premeniť svoje bývanie na vysnívaný domov.

Pre koho sú určené

Špičkové termoizolačné vlastnosti okna Aluprof MB-86 SI ocenia všetci, ktorí sa rozhodli pre nízkoenergetickú či pasívnu stavbu, alebo rekonštrukciu svojho bývania, ktorá má za cieľ nielen optimalizovať výdavky na chod nehnuteľnosti, ale zvýšiť aj jej odolnosť a celkový dizajn. Hliníkové okná Aluprof sa okrem iného používajú aj ako súčasť hliníkových fasád. Spĺňajú tieto okná všetky vaše nároky a zaujíma vás, v akej cene si môžete dopriať ich nespornú kvalitu aj vy? Kontaktujte nás, radi vám vyrátame konkrétnu sumu.

.

Vlastnosti a prednosti:

Výnimočná tepelná izolácia, ktorú pocítite okamžite

Polyamidové tesnenie, ktoré je priamo použité v profile hliníkového okna Aluprof MB-86 SI, dopĺňa jeho tvar a využitie dodatkovej komory v tepelnom izolačnom systéme okna. Výsledkom tejto kombinácie sú hodnoty súčiniteľa prechodu tepla Uf od 0,83 W / m2K, ktoré bez problémov spĺňajú prísne nároky na nízkoenergetické i pasívne nehnuteľnosti. Vďaka tepelnej výplni rámu okna sa výrazne znižuje prúdenie tepla priestorom vyplnenej komory. To zabezpečuje nadštandardnú tepelnú, ale i zvukovú izoláciu celého konštrukčného systému okna. Ak sa k tomu pridá izolačné trojsklo, hliníkové okno výrazne ovplyvní energetickú hospodárnosť budovy, čo sa prejaví aj na vyúčtovaní za energie už po prvých mesiacoch užívania nehnuteľnosti.

Vysoká odolnosť hliníkových okien zaručí váš pokojný spánok

Pevné a odolné okná boli snom každého stavebníka. Vďaka vlastnostiam, ktoré hliník do architektúry okien priniesol, vznikajú výnimočne tenké, no výrazne stabilné profily okien. Tak je zabezpečená vysoká miera ochrany vašej domácnosti nielen pred exteriérovými vplyvmi čoraz bláznivejšieho počasia v našich zemepisných šírkach, ale i pred neželanými pokusmi o násilné vniknutie do interiéru domu či bytu. Štvorkomorové hliníkové okno Aluprof MB-86 SI, so stavebnou hĺbkou rámu 77 mm a hĺbkou krídla 86 mm, prináša do vášho života nielen krajší pohľad na okolie vďaka väčším preskleným plochám. Stabilné hliníkové okná totiž zvládnu prežiť život s jednou generáciou obyvateľov nehnuteľnosti.

Aluprof MB-86 SI prinášajú inováciu a ľahkosť bývania

Pevné hliníkové rámy a prítomnosť celoobvodového skrytého kovania menia vaše sny o veľkých oknách na realitu. Konštrukcia okna Aluprof MB-86 SI zvládne aj vysokou mierou zaťažiteľnosti a otvára tak nové obzory pri navrhovaní veľkosti a dizajnu okien. Doprajte si viac denného svetla a spojenie s atmosféry exteriéru vášho bývania. Výber viacerých doplnkov a možnosť nastaviť uzatváracie body podľa potreby zabezpečuje vskutku variabilný systém a ľahkú, bezproblémovú manipuláciu s oknom. Zlaďte dizajn svojho vysnívaného bývania pomocou širokej ponuky farieb, dekorov, či dokonca štruktúry hliníkového rámu okna.

 

 

 

 

HLINÍKOVÉ DVERE ALUPROF MB-86 SI

Nájsť vstupné dvere, ktoré nielen vynikajúco reprezentujú, ale najmä spĺňajú nároky na izoláciu a jednoduchú manipuláciu pre všetkých členov domácnosti, je skutočne ťažký oriešok. Hliníkové dvere Aluprof MB-86 SI ho však bez problémov rozlúsknu vďaka jedinenčným vlastnostiam hliníka a premyslenej konštrukcii dverového profilu. Zaujíma vás, ako dokážu dvere vyťažiť maximum z nízkoenergetickej novostavby alebo plánovanej rekonštrukcie bývania? Stačí, ak spoznáte Aluprof MB-86 SI, hliníkové dvere, ktoré dokážu skvele ochrániť a udržať teplo vášho domova.

Pre koho určené

Hliníkové dvere Aluprof MB-86 SI bez problémov spĺňajú nároky kladené na vstupné dvere pre nízkoenergetické stavby. Skvele poslúžia aj v prípade citlivých rekonštrukcií, ktorých cieľom je dosiahnutie lepšieho tepelného komfortu každodenného života v nehnuteľnosti a zlepšenie dizajnu. Všetky potrebné parametre a výhody hovoria v prospech hliníkových dverí Aluprof MB-86 SI, no zaujíma vás cena? Radi vám naceníme okná na mieru.

Vlastnosti a prednosti:

Dosiahnite maximum tepelného komfortu domácnosti

Hliníkové vstupné dvere Aluprof MB-86 SI sa vyznačujú premyslenou konštrukciou so špeciálnymi izolačnými vložkami a tesnením z dvojzložkového (pevného a bunkového) syntetického kaučuku. Pridaním dodatkovej komory sa rýchlo stali obľúbeným riešením, ktoré zlepšuje energetickú hospodárnosť nejednej nehnuteľnosti. Prerušený tepelný most a premyslené riešenie celkovej konštrukcie hliníkového profilu zabezpečuje vysoký stupeň zvukovej a tepelnej izolácie hliníkových dverí Aluprof. Tepelná výplň rámu, ktorá skvele využíva tepelné priečky a dodatková komora v profile dverí zabezpečujú dosiahnutie nadštandardných hodnôt súčiniteľa prechodu tepla od Uf od 1,76 W / m2K.

Ochráňte to, čo je pre vás vzácne pomocou hliníkových dverí

Vstupné dvere Aluprof MB-86 SI s hliníkovým profilom sa vyznačujú skvelou pevnosťou a odolnosťou s vysokým stupňom ochrany vášho domova. Štvorkomorový vysokokvalitný profil s konštrukčnou hĺbkou dverí 77 mm zabezpečuje nielen lepšiu odolnosť voči exteriérovým vplyvom, ale i spoľahlivú ochranu všetkého, čo je za vnútornou stranou vstupných dverí. V prípade hliníkových dverí Aluprof MB-86 SI je dokonca možné vybrať si jednobodový, viacbodový bezpečnostný alebo elektromechanický dverný zámok, pre dosiahnutie ešte lepšej bezpečnosti vášho bývania. S prepracovaným kvalitným kovaním a nastaviteľnými pántami prispieva k zvýšenej miere bezpečnosti celého vstupu do domácnosti.

Vysoké nároky na dizajn nadčasový vzhľad

Kvalitná hliníková konštrukcia dverí spolu s overeným kovaním plní sny o nadštandardných rozmeroch dverí. Bonusom je štedrá šírka profilu, ktorá umožňuje použitie bohatej palety sklených výplní. Aluprof MB-86 SI sú vďaka možnosti zníženého prahu dverí takmer bezbariérové, čo ocenia najmä rodičia menších detí, starší ľudia, prípadne osoby so zníženou mobilitou. Farebná paleta možností nielen zvýrazňuje vzhľad hliníkových dverí, ale prináša možnosť nespočetného množstva kombinácií a variantov, z ktorých si zaručene vyberú aj tí s najnáročnejšími požiadavkami. Hliníkové systémy Aluprof sú k dispozícii v dvoch farebných paletách – RAL a DECORAL.