Menu Zavrieť

Kompozitné okná a dvere

Energetická efektívnosť v perfekcii: plnoarmovaný okenný profil z higtech materiálu RAU-FIPRO®

GENEO je z energetického hľadiska najlepší systém okenných profilov, ktorý je v súčasnosti k dispozícii s konštrukčnou hĺbkou 86 mm.
Osobitosťou systému GENEO je špičkový materiál RAU-FIPRO. Je to vláknový kompozitný materiál, ktorý poskytuje profilu enormnú stabilitu. Pri 90 % použitia netreba použiť oceľovú výstuž, ktorá je inak nutná z hľadiska stability. GENEO potom dosahuje tie najlepšie tepelnoizolačné hodnoty, lebo nevznikajú tepelné mosty, ktoré spôsobuje oceľ. So systémom GENEO sa dajú splniť zreteľne dokonca aj požiadavky, ktoré predpisuje Nariadenie o šetrení energiou. Okenný systém vytvára súčasne optimálne predpoklady pre dizajn a komfort – bez kompromisov z hľadiska tepelnoizolačných vlastností.

VZORKOVNÍK FAREBNÝCH FÓLIÍ A DEKOROV

NA STIAHNUTIE : Kompletný katalóg produktov

KOMPOZITNÉ OKNÁ

 

GENEO ®

GENEO je revolučný a inovatívny profil, ktorý zmenil spôsob myslenia a výroby plastových okien a dverí. Jeho mimoriadny vzorec extrúzie pomáha udržať stabilitu štruktúry aj bez pomoci vnútornej oceľovej výstuže. Neprítomnosť armatúry vyzdvihuje vynikajúce vlastnosti GENEO. Šesť komorový rám a krídlo hrúbky 86 mm sú vybavené troma úrovňami tesnenia, ktoré udržujú nezmenený štandard výrobku.

Celoobvodové kovanie s nastaviteľnými hríbikovými uzatváracími bodmi s bezpečnostnými prvkami proti vlámaniu a mikroventilácia zaručujúca neustálu výmenu vzduchu v miestnosti.

GENEO je z energetického hľadiska najlepší systém okenných profilov na trhu, ktorý spĺňa štandardy budúcnosti už teraz! Dokáže uspokojiť požiadavky pre náročnejšiu rekonštrukciu alebo novostavbu rodinných domov vrátane nízkoenergetických stavieb.

NA STIAHNUTIE : Produktový list GENEO

GENEO PASSIV ®

GENEO PASSIV je nadstavbový stupeň od GENEO. Obsahuje High-Tech vlastnosti GENEO, ktoré dopĺňa o ďalšie revolučné inovatívne prvky. Použitie termo modulov a špeciálneho stredového tesnenia radí tieto okná k certifikovaným okenným riešeniam pre pasívne domy.

Všetky výhody GENEO ostávajú a plus vyhovujú najvyšším požiadavkám na tepelnú izoláciu. Umožňuje dosiahnuť hodnotu Uf rovnajúcu sa 0,79 W/(m2.K). Rám a krídlo GENEO PASSIV majú hrúbku 86 mm a sú oba šesť komorové. Sú vybavené troma rovinami efektívnych tesnení, čo udržuje nemenný štandard prevedenia.

Vďaka inovatívnym termo modulom, ktorými je doplnené GENEO, získavate jedinečnú energetickú efektívnosť, ktorá dokáže ešte viac ušetriť vaše peniaze. GENEO PASSIV sú okná, vďaka ktorým už teraz môžete mať na dosah štandardy energetickej hospodárnosti v budúcnosti.

NA STIAHNUTIE : Produktový list GENEO PASSIV

 

KOMPOZITNÉ DVERE

 

GENEO DVERE ®

GENEO DVERE sú plastové dvere z profilového systému REHAU® GENEO®. Predstavujú jedinečnú inováciu s perspektívou budúcnosti. Predbehli svoju dobu v technológii, vďaka čomu spájajú dizajn a komfort s vynikajúcou energetickou hospodárnosťou. Svojimi výnimočnými vlastnosťami vytvárajú tlak na sprísňovanie doteraz platných noriem.

Budujte na systéme profilov vchodových dverí, ktorý je najmodernejší na trhu. Zabezpečte si dlhodobú záruku zachovania hodnoty vašej nehnuteľnosti. Vhodný pri novostavbách a aj pri sanáciách.

GENEO DVERE predstavujú systém vchodových dverí z REHAU® GENEO®. Vďaka špičkovému materiálu RAU-FIPRO® a inovačnej konštrukcii profilov sú najhospodárnejšími plastovými dverami. V neposlednom rade chránia váš domov pred nežiaducimi hosťami vďaka odolnosti proti vlámaniu.

NA STIAHNUTIE : Produktový list GENEO