Menu Zavrieť

Hliníkový profilový systém Aluprof 

Hliníkové okná Aluprof prinášajú možnosť, ako splniť aj tie najvyššie nároky na bývanie. Vytvorte si domov podľa svojich predstáv s nadčasovými hliníkovými oknami, za ktorými stojí popredný výrobca hliníkových profilov. Nadštandardne veľké rozmery okien, moderný a nevtieravý dizajn, stabilná konštrukcia a parametre, ktoré premenia váš domov na bezpečné, teplé a pokojné miesto, hovoria za všetko. Stavte na okná Aluprof, sú riešením na celý život.

VZORKOVNÍK RAL

HLINÍKOVÉ OKNÁ MB 70 HI

Odolnosť hliníkovej konštrukcie a systém dômyselných tesnení posúva štandardy hliníkových okien o krok bližšie k využitiu v reálnom živote. S oknami z hliníka Aluprof MB-70HI sa nemusíte obávať o bezpečnosť ani tepelné straty. Bohatá ponuka dekorov a možnosť veľkých rozmerov presklenej plochy je dôvod, prečo sú hliníkové profily Aluprof čoraz obľúbenejšie. Hľadáte skutočnú kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť po celý život? Stavte na inovatívne okenné konštrukcie v cene, ktorá navyše poteší aj váš rozpočet.

Pre koho sú určené

Variabilitu a skvelé tepelnoizolačné vlastnosti hliníkového okna Aluprof MB-70HI sú skvelou voľbou pre nízkoenergetické stavby alebo rekonštrukcie nehnuteľností, ktoré sú realizované s cieľom zvýšiť hospodárnosť budovy a prispieť k jej nadčasovému dizajnu. Okná značky Aluprof sú s obľubou využívané aj pri vyhotovovaní komplexných hliníkových fasád. Zaujali vás skvelé konštrukčné vlastnosti a dizajn hliníkových okien? Radi vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

Vlastnosti a prednosti:

Spoznajte termoizolačné vlastnosti, ktoré uchovávajú pohodlie interiéru

Inovatívne polyamidové tesnenie použité v konštrukcii hliníkového okna Aluprof MB-70HI, spolu s jeho osvedčeným tvarom a tepelnou výplňou rámu, zabezpečuje hodnoty tepelnej izolácie Uf od 0,96 W / m2K. Tepelná výplň rámu navyše znižuje prúdenie tepla priestorom vyplnenej komory, čo prispieva k zvýšeniu izolačných parametrov a, samozrejme, aj komfortu bývania. Tesnenie z dvojzložkového syntetického kaučuku EPDM v kombinácii s trojsklom značne ovplyvňuje energetickú hospodárnosť budovy tak, aby pozitíva tepelnej i zvukovej izolácie pocítili nielen všetci členovia vašej domácnosti, ale i vaša peňaženka v podobe znížených nákladov na vykurovanie či chladenie.

Spoľahnite sa na odolnosť hliníkových profilov

Práve optimálne vlastnosti hliníka predurčujú tento materiál na skvelý konštrukčný prvok okien i hliníkových fasád. Pevnosť a odolnosť, i v prípade tenkých profilov okien, zabezpečuje výnimočnú ochranu vašej domácnosti nielen pred nepriazňou počasia, ale i opotrebovaním, koróziou alebo prípadným pokusom o násilné vniknutie do objektu. Konštrukcia rámu hliníkového okna Aluprof MB-70HI s troma dômyselnými komorami so stavebnou hĺbkou 70 mm tak prináša nadštandardnú stabilitu a životnosť, ktorá predurčuje okná výrobcu Aluprof na riešenie pre celý váš život.

Hliníkové okná Aluprof MB-70HI menia sny na realitu

Práve pevnosť hliníkových rámov v kombinácii s inovatívnym kovaním zabezpečuje, že Aluprof dokáže naplniť vaše sny o veľkých oknách, ktoré poskytnú interiéru viac svetla a prirodzenej atmosféry okolitej prírody. Kovanie je ukryté a neviditeľne zabudované do priestoru medzi rámom a krídlom. Prevodovku ani pánty tak nie je vidno. Množstvo voliteľných doplnkov a nastavenie uzatváracích bodov prináša skutočnú variabilitu systému spojenú s ľahkosťou ovládania hliníkových okien. Jedinečný výraz a dokonalé zladenie s celkovým vzhľadom nehnuteľnosti môžete dosiahnuť vďaka širokej palete farebného prevedenia alebo štruktúrovaného povrchu okien.

 

 

HLINÍKOVÉ DVERE ALUPROF MB-70HI

Hliníkové dvere Aluprof MB-70HI v sebe ukrývajú ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú nadčasové dizajnové dvere s termoizolačnými parametrami zlepšujúcimi hospodárnosť nehnuteľnosti. Minimálne tepelné straty, no zároveň maximálna bezpečnosť sú argumenty, ktoré presviedčajú čoraz viac klientov o tom, že hliníkové profily Aluprof dokonale splnia ich požiadavky na moderné vstupné dvere. Našli ste sa v riadkoch vyššie? V tom prípade ste práve našli ideálne vstupné dvere pre váš domov plný harmónie a dizajnu presne podľa vášho gusta.

Pre koho sú určené

Hliníkové dvere Aluprof MB-70HI ponúkajú ideálne riešenie pre nízkoenergetické nehnuteľnosti alebo plánované rekonštrukcie, pomocou ktorých chcú majitelia dosiahnuť zlepšenie termoizolačných parametrov stavby, a pritom si splniť sny o vstupných dverách podľa ich predstáv. Ak ste práve hľadali dvere, ktoré by zvýšili komfort vášho bývania a, naopak, znížili vaše účty za teplo, práve ste ich našli.

Vlastnosti a prednosti:

Vsaďte na skvelú tepelnú a zvukovú izoláciu

Vstupné dvere Aluprof MB-70HI z hliníka sa vďaka špeciálnym izolačným vložkám a tesneniu z dvojzložkového (pevného a bunkového) syntetického kaučuku EPDM stali obľúbenou voľbou pre každého, kto sleduje štandardy potrebné na dosiahnutie lepšej energetickej hospodárnosti budov. Aj vďaka prerušenému tepelnému mostu a komplexnému riešeniu konštrukcie hliníkového profilu, je vysoký stupeň zvukovej i tepelnej izolácie hlavným predajným argumentom hliníkových dverí výrobcu Aluprof. Poslednou bodkou je efektívna tepelná výplň rámu a fakt, že hliníkové dvere Aluprof MB-70HI dosahujú skvelé hodnoty termoizolácie už od 2,3 W/m2K.

Zverte to, čo je najcennejšie pod ochranu stabilných hliníkových dverí

Hliníkový profil Aluprof MB-70HI je nielen obľúbeným riešením pre dostupné hliníkové dvere, ale i hlavný konštrukčný prvok hliníkových fasád. Mimoriadne tenké pohľadové profily dverí sa však vyznačujú skvelou pevnosťou a odolnosťou s vysokým stupňom ochrany vášho domova. Bezpečnosť hliníkových dverí Aluprof MB-70HI je navyše doplnená o jednobodový, viacbodový bezpečnostný alebo elektromechanický dverný zámok. Práve ten, spolu s inovatívnym kovaním, a dvojdielnymi plne nastaviteľnými 3D pántami dokonale chráni všetky poklady vášho interiéru, ale i chod každodenných činností celej rodiny.

Dostupné a zároveň dizajnové dvere Aluprof MB-70HI

Pevné hliníkové rámy, v kombinácii s odolným a funkčným kovaním, zabezpečujú, že značka Aluprof bez problémov splní vaše predstavy o nadštandardne veľkých dverách. 70 milimetrová hrúbka profilu ustojí aj náročnejšie používanie. Deti a starší ľudia domácnosti napokon ocenia nízky hliníkový prah, ktorý robí z hliníkových dverí Aluprof MB-70HI takmer bezbariérové. Voliteľné doplnky a variabilné nastavenie uzatváracích bodov sa prejavujú ľahkosťou ovládania hliníkových dverí, ktoré pohodlne zvládnu všetci členovia vašej domácnosti. Nuž, a napokon, čerešnička na záver. Aluprof MB-70HI napomáha širokým výberom farebného prevedenia či obľúbenej štruktúry okien doladiť vizuálnu stránku nehnuteľnosti.