Menu Zavrieť

Hliníkový profilový systém 70mm 

Hliníkovým profilovým systémom SCHÜCO ALUSMART si môžete vytvoriť vlastný príbeh moderného dizajnu a pohodlia každodenným používaním.  ALUSMART chráni váš dom alebo byt svojím inovatívnym skrytým mechanickým kovaním Schüco AvanTec®.

VZORKOVNÍK RAL

HLINÍKOVÉ OKNÁ

Hliníkové okná SCHÜCO® od spoločnosti FENESTRA Sk Vám umožňujú vytvoriť si vlastný príbeh moderného dizajnu a pohodlia každodenným používaním. Okná SCHÜCO® chránia Váš dom alebo byt svojím inovatívnym  skrytým mechanickým kovaním SCHÜCO AvanTec®. Nová generácia SCHÜCO® okien je systémom, ktorý spĺňa všetky nároky. Funkčné prednosti sa tu spájajú s architektonickými a vzhľadovými aspektami. V niekoľkých málo,voči sebe zladených konštrukčných prvkoch sa zlučujú prednosti, ako tepelná izolácia s minimálnou konštrukčnouhĺbkou a úzkymi pohľadovými šírkami. Všetky kovania je možné ovládať manuálne, elektromotoricky alebocentrálne cez automatizované riadenie budov. Umožňuje to jednotné rozhranie medzi oknami, dverami a fasádnymi prvkami. Hliníkové okná SCHÜCO® od spoločnosti FENESTRA Sk ponúkajú kvalitu spojenú presvedčivým pomerom obstarávacích a usporených nákladov. Hlavné charakteristiky okien SCHÜCO : Inovačné technológie, systémovo preverené zabezpečenie, široký sortiment prvkov a typov otvárania, široká škála farebných odtieňov, odolnosť voči vlámaniu, požiaru, prestrelu, efektívna tepelná a zvuková izoalácia, dlhá životnosť a robustnosť, SCHÜCO AvanTec  skryté kovanie.

SCHÜCO AWS 70HI

Hliníkovým oknom SCHÜCO AWS 70HI si môžete vytvoriť vlastný príbeh moderného dizajnu a pohodlia každodenným používaním. Chráni váš dom alebo byt svojím inovatívnym skrytým mechanickým kovaním Schüco AvanTec®. Svojimi vlastnosťami prispieva k zvýšenej bezpečnosti vášho domova. Okrem ochrany toho najcennejšieho čo máte, vám poskytuje vynikajúce tepelno-izolačné a zvukovo-izolačné vlastnosti vďaka optimalizovaným systémom tesnenia a viackomorovým stredovým tesnením. Váš priestor domova môže byť zaplavený svetlom a slnkom vďaka uzučkým pohľadovým šírkam okenného profilu. Okno SCHÜCO AWS 70HI vám dokáže vytvoriť príjemnú atmosféru plnú pohodlia.

Vlastnosti a prednosti:

Zlepšená tepelná izolácia pri zachovaní konštrukčnej hĺbky 70mm: Ufhodnoty 1,6 W / m2 K (pohľadová šírka 117mm) V spojení so skrytým kovaním SCHUCO AvanTec a SCHUCO TipTronic spĺňa najvyššie nároky s ohľadom na komfort a vzhľad.

 NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO 70HI 

HLINÍKOVÉ DVERE

Dvere umožňujú prístup do stavebného objektu. Musia asi ako žiadna iná súčasť objektu, spĺňať vysoké nároky kladené na tepelnú izoláciu, bezpečnosť, funkčnosť a tiež dizajn. nová dverné systémy Scüco boli vyvinuté na základe práve týchto požiadaviek. Vykazujú excelentné hodnoty tepelnej izolácie a vďaka rozsiahlej systémovej ponuke je možné ich flexibilne integrovať do aplikácií zabezpečenia objektu a automatizovaného riadenia budov. Vynikajú nadčasovým dizajnom, preto je možná ich kombinácia s okenným systémom Scüco. Dverné systémy je možné ekonomicky zasadiť prakticky do všetkých stavebných konceptov a umožňujú realizáciu efektívnych a štýlových architektonických riešení. Hliníkové dvere vám dokážu odpovedať, či je možné spojiť perfektný dizajn vstupných dverí s bezpečnosťou. Tieto dvere sa dokážu nielen včleniť do dizajnu Vášho domova, ale aj splniť každodenné nároky na stabilitu a záťaže.

SCHÜCO ADS 70HI

Hliníkové dvere SCHÜCO ADS 70HI vám dokážu odpovedať, či je možné spojiť perfektný dizajn vstupných dverí s bezpečnosťou. Tieto dvere sa dokážu nielen včleniť do dizajnu vášho domova, ale aj splniť každodenné nároky na stabilitu a záťaž. Sú mimoriadne stabilné a tvarovo stále aj pri najsilnejšom mechanickom namáhaní. Sú odolné voči korózii ako i nepriaznivým poveternostným vplyvom. Hliníkové dvere splnia vašu túžbu po optimálnej funkčnosti a zvýšenej ochrany pred vlámaním. Svojou dlhou životnosťou, stabilitou a ľahkým chodom aj pri veľkých rozmeroch splnia váš sen o bezpečnom bývaní.

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO ADS 70HI

HLINÍKOVÉ POSUVNÉ SYSTÉMY

Posuvný systém ALUSMART si môžete predstaviť ako tichého spoločníka, ktorý Vám poskytne bezbariérovú voľnosť pohybu medzi miestnosťami Vášho domova, terasy a záhrad.

SCHÜCO ASS 70HI

Na posuvný systém SCHÜCO ASS 70HI sa môžete vždy spoľahnúť ako na tichého spoločníka poskytujúceho vám bezbariérovú voľnosť pohybu medzi miestnosťami vášho domova a terasy, záhrady,Dokáže vniesť do vášho príbytku atmosféru tepla slnečných lúčov a zároveň po otvorení spojiť harmóniu vášho voľného času v miestnosti s energiou pokoja prírody. Svojím moderným dizajnom sa dokáže začleniť do architektúry vášho domova a vďaka inovatívnej konštrukcii je účinne odolný voči deformácii rámu v dôsledku vysokých teplotných rozdielov. Zároveň dosahuje vysokú mieru bezpečnosti. Pohyblivé dvere majú výbornú tesnosť proti hnanému dažďu, vetru a inému nepriaznivému počasiuPosuvný systém SCHÜCO ASS 70HI sa stane aj svojou ľahkou a tichou prevádzkou neoddeliteľnou súčasťou vášho pohodlia.

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO ASS 70HI

SCHÜCO sklopno-posuvný systém (PSK)

Sklopno-posuvný systém vás pozýva na dotyk s náladou plnou svetla, harmónie a pokojných chvíľ. SCHÜCO sklopno-posuvný systém – vaše okno do okolitého prostredia, má dve základné pozície otvorenia. Prvou je poloha sklopného otvorenia s možnosťou plynulého spojenia s vonkajším čerstvým vzduchom. Druhou pozíciou je posunutie krídla v celej jeho šírke nabok s otvoreným pozvaním atmosféry vône slnečných lúčov. Sklopno-posuvný systém vám prinesie nielen komfortné ovládanie chodu krídla, ale aj vysokú úroveň bezpečnosti v obidvoch pozíciách vďaka bezpečnostným prvkom kovania.

NA STIAHNUTIE: Produktový list SCHUCO PSK 70HI