Menu Zavrieť

Dodávatelia firmy FENESTRA SK:

Rehau®

Už od svojho vzniku sa FENESTRA Sk® spája s profilovým systémom REHAU®. REHAU® je už viac ako 50 rokov medzinárodne uznávanou značkou kvality pri riešeniach na báze polymérov v oblasti stavebníctva, automobilizmu a priemyslu. Do rozsahu pôsobnosti patrí výskum a vývoj materiálov a systémov, ako aj povrchová technika.

S viac ako 15 000 spolupracovníkmi v 170 pobočkách zaujíma REHAU®popredné miesto garanta inovácie na celom svete. Staviame na kvalite značky REHAU®, ktorá ponúka profilové systémy pre okná, domové dvere, zimné záhrady a fasády.

Či máte zámery renovácie alebo novostavby, profitujte z inovačných systémových riešení REHAU®. Požiadavky architektov a stavebníkov (investorov) na okno sú také rôznorodé ako objekty, na ktorých sa majú realizovať.

Schüco®

Schüco® je lídrom na trhu. To znamená, že je svetový inovátor, ktorý ponúka najlepšie riešenia. Neustále je na trhu o krok vpred pred ostatnými dodávateľmi. FENESTRA Sk® pri výrobe hliníkových okien a dverí so Schüco® intenzívne spolupracuje.

Schüco® je popredný dodávateľ plášťov budov zameraných na budúcnosť a je považovaný za svetoznámeho odborníka na okná, dvere, fasády a solárne riešenia. Firma Schüco®, založená v roku 1951, so svojimi viac než 5.000 zamestnancami a 12.000 partnerskými podnikmi vo vyše 78 štátoch, ponúka najmodernejšiu okennú a fasádnu technológiu, efektívne solárne riešenia a individuálne poradenstvo pre architektov, projektantov, investorov a stavebníkov.

Okrem kvality riešení a technológií ponúkaných firmou Schüco® možno o tejto firme vyhlásiť, že je pripravená prevziať zodpovednosť. Schüco® ponúka odpovede na naliehavé výzvy doby: postupujúce klimatické zmeny a znižovanie zásob energetických surovín. S podnikovou koncepciou Energy3 (energiu šetriť – energiu získavať – energiu riadiť), spoločnosť Schüco® nastolila inovatívny energetický koncept.

GU®

Dodávateľ kovania GU® (Gretsch-Unitas)

Značku GU® výrobcovia okien a verejnosť registruje ako seriózneho, zabehnutého dodávateľa, od ktorého dostanú viac ako len kovanie. Značka GU®je špecialistom na atypické kovania a HIGH-TECH novinky pre najnáročnejších.

V skupine GU® (Gretsch-Unitas) – spoločnosti, ktorá už viac ako 100 rokov pôsobí v spomínanej oblasti, je táto pridaná hodnota prirodzenou súčasťou firemnej filozofie. Systémy od spoločnosti GU® spĺňajú náročné požiadavky kladené na moderné kovanie. Jedná sa o kovanie, vhodné pre všetky typy dverí, bez ohľadu na funkčné požiadavky a tradične využívaný materiál.

Kovanie má kvalitnú povrchovú úpravu s variabilnou schopnosťou nastavenia.

Samozrejmosťou je splnenie funkčných požiadaviek ako sú bezpečnostné systémy chrániace váš domov z hľadiska bezpečnosti.

V súčasnej dobe je nemenej dôležitý samotný komfort ovládania pomocou elektrického impulzu, alebo biometrickej kontroly. Vo všetkých oblastiach sú vám odborníci GU® pripravení poskytnúť podrobné informácie a vyriešiť požiadavky investorov a projektantov na profesionálnej úrovni.

SAINT-GOBAIN®

Dodávateľ skla SAINT-GOBAIN®

SAINT-GOBAIN® má prevádzky vo viac ako 50 krajinách na celom svete. Patrí medzi 100 najvýkonnejších svetových priemyselných korporácií a pýši sa pracovnou silou viac než 200.000 pracovníkov.

V súčasnosti ako člen SAINT GOBAIN® vyrába GLASSOLUTIONS izolačné sklá pod ochrannými známkami CLIMALIT®, CLIMAPLUS® a CLIMATOP®.

SAINT GOBAIN® ako výrobca, spracovateľ a distribútor stavebných materiálov (sklo, keramika, plast, liatina, atď.) pretavuje suroviny na pokrokové výrobky každodenného použitia a vyvíja inovatívne nové materiály.

SAINT-GOBAIN® prináša progres v oblasti izolačných skiel a pevne si drží svoje popredné postavenie na slovenskom trhu v tejto oblasti.

AGC Glass Europe®

Dodávateľ skla AGC Glass Europe®

AGC Glass Europe® so sídlom v Bruseli je najväčším výrobcom plochého skla na svete. Zahrňuje 36 výrobných liniek umiestnených v Európe (18), Severnej Amerike (3) a v Ázii (15). AGC Glass Europe® v súčasnosti zamestnáva približne 14.000 osôb.

AGC Glass Europe® pôsobí v stavebníctve (zasklenie okien, vonkajšie fasády, dekoratívne sklá do interiéru…), automobilovom a v solárnom priemysle. Spoločnosť je zameraná na zákazníka a orientovaná na trhy a ich konkrétne potreby.

AGC Glass Europe® sa riadi vlastným mottom „Glass Unlimited“, ktoré vyjadruje filozofiu ponuky firmy. A to, že vyrábané sklo ako materiál odpovedá rastúcim požiadavkám na pohodlie, úsporu energie, bezpečnosť, zdravie a estetiku.

Nové vyvíjané produkty skla vznikajú z neutíchajúceho vývoja a výskumu špičkových sklárskych technológií.

 

Naši dodávatelia:

 

PEMAT®

Zabezpečuje dodávky a montáž brán a bránových systémov, ktoré spĺňajútie najvyššie nároky na mechanicko-fyzikálne vlastnosti, bezpečnostné parametre a estetický vzhľad. Vďaka svojmu dizajnu a povrchovej úprave sa brány PEMAT stávajú moderným doplnkomrodinných domov a ostatných objektov.

MTECH®

Mtech v sebe zahŕňa vysokú kvalitu výrobkov ako súžalúzie, rolety, siete proti hmyzu, spoľahlivú dodávku, promptné riešenie reklamácií a mnoho iného. Predajcami značky Mtechsú overení obchodní partneri, ktorí so silnou podporou výrobnej spoločnosti dokážu čo najlepšie uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky koncových zákazníkov.

HOPPE®

Dodávateľ dverových kľučiek a kovaní.