Menu Zavrieť

Hliníkový profilový systém 90mm 

Hliníkovým profilovým systémom SCHÜCO ALUSMART si môžete vytvoriť vlastný príbeh moderného dizajnu a pohodlia každodenným používaním.  ALUSMART chráni váš dom alebo byt svojím inovatívnym skrytým mechanickým kovaním Schüco AvanTec®.

VZORKOVNÍK RAL

 

HLINÍKOVÉ OKNÁ

Hliníkové okná SCHÜCO® od spoločnosti FENESTRA Sk Vám umožňujú vytvoriť si vlastný príbeh moderného dizajnu a pohodlia každodenným používaním. Okná SCHÜCO® chránia Váš dom alebo byt svojím inovatívnym  skrytým mechanickým kovaním SCHÜCO AvanTec®. Nová generácia SCHÜCO® okien je systémom, ktorý spĺňa všetky nároky. Funkčné prednosti sa tu spájajú s architektonickými a vzhľadovými aspektami. V niekoľkých málo,voči sebe zladených konštrukčných prvkoch sa zlučujú prednosti, ako tepelná izolácia s minimálnou konštrukčnouhĺbkou a úzkymi pohľadovými šírkami. Všetky kovania je možné ovládať manuálne, elektromotoricky alebocentrálne cez automatizované riadenie budov. Umožňuje to jednotné rozhranie medzi oknami, dverami a fasádnymi prvkami. Hliníkové okná SCHÜCO® od spoločnosti FENESTRA Sk ponúkajú kvalitu spojenú presvedčivým pomerom obstarávacích a usporených nákladov. Hlavné charakteristiky okien SCHÜCO : Inovačné technológie, systémovo preverené zabezpečenie, široký sortiment prvkov a typov otvárania, široká škála farebných odtieňov, odolnosť voči vlámaniu, požiaru, prestrelu, efektívna tepelná a zvuková izoalácia, dlhá životnosť a robustnosť, SCHÜCO AvanTec  skryté kovanie.

SCHÜCO AWS 90.SI+ OKNO

Nový hliníkový okenný systém SCHÜCO AWS 90.SI + v sebe spája prednosti hliníka a vynikajúcu tepelnú izoláciu. SCHÜCO okná AWS 90.SI+ pritom spĺňajú nielen náročné požiadavky kladené na dostatočnú tepelnú izoláciu, ktorú doteraz vykazovali len plastové alebo drevené okná. Excelentná tepelná izolácia s použitím stavebnice AWS so stavebnou hĺbkou len 90 mm ​​spĺňa najnáročnejšie požiadavky kladené na dizajn a architektonický vzhľad. V kombinácii so skrytým kovaním Schüco AvanTec možné realizovať transparentné formáty do 160 kg, v kombinácii so Schüco TipTronic potom možno v objekte využiť ďalších možností energetických úspor.

Vlastnosti a prednosti
Vynikajúca tepelná izolácia pri stavebnej hĺbke 90 mm​​: Uf-hodnota 1,0 W / m² K (pohľadová šírka len  117 mm) Uw = 0,8 W / m² K (s Ug = 0,6 W / m² K a plastovým medzisklenným rámčekom).
Koextrudované stredové tesnenie so zástavkami.
Optimalizovaná izolačná zóna s penou plnenými izolačnými mostíkmi.
Rozsiahla ponuka profilov pre najrôznejšie varianty riešenia.

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO AWS 90 SI

 

HLINÍKOVÉ DVERE

Dvere umožňujú prístup do stavebného objektu. Musia asi ako žiadna iná súčasť objektu, spĺňať vysoké nároky kladené na tepelnú izoláciu, bezpečnosť, funkčnosť a tiež dizajn. nová dverné systémy Scüco boli vyvinuté na základe práve týchto požiadaviek. Vykazujú excelentné hodnoty tepelnej izolácie a vďaka rozsiahlej systémovej ponuke je možné ich flexibilne integrovať do aplikácií zabezpečenia objektu a automatizovaného riadenia budov. Vynikajú nadčasovým dizajnom, preto je možná ich kombinácia s okenným systémom Scüco. Dverné systémy je možné ekonomicky zasadiť prakticky do všetkých stavebných konceptov a umožňujú realizáciu efektívnych a štýlových architektonických riešení. Hliníkové dvere vám dokážu odpovedať, či je možné spojiť perfektný dizajn vstupných dverí s bezpečnosťou. Tieto dvere sa dokážu nielen včleniť do dizajnu Vášho domova, ale aj splniť každodenné nároky na stabilitu a záťaže.

Schüco ADS 90.SI SimplySmart

FENESTRA Sk® vie splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Aj to je dôvodom, prečo majú v produktovom portfóliu svoje miesto prémiové hliníkové okná Schüco AWS 90.SI+ a dvere Schüco ADS 90.SI SimplySmart so stavebnou hĺbkou 90 mm. FENESTRA Sk® ich vyrába z profilov popredného svetového výrobcu Schüco®. Spĺňajú náročné požiadavky najvyššej tepelno-izolačnej schopnosti, akú doposiaľ dosahovali len plastové a  drevené okná. Zároveň spájajú prednosti hliníka ako konštrukčného materiálu, dlhú životnosť, subtílne pohľadové šírky, statickú a konštrukčnú variabilitu, ako aj mnohotvárny dizajn, realizovateľný v rôznych štýloch a podobách architektúry.

Hliníkové vchodové dvere Schüco ADS 90.SI SimplySmart ponúkajú vysokú tepelnú izoláciu a absolútne prvotriedny dizajn. Skvelú izoláciu zabezpečuje 5 komorový, vysoko tepelne izolovaný profil stavebnej hĺbky 90 mm. Pre svoje vysoké tepelnoizolačné vlastnosti cielia Schüco dvere ADS 90.SI SimplySmart do segmentu nízkoenergetických a pasívnych stavieb.

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO ADS SI