Menu Zavrieť

Hliníkový profilový systém 75mm 

Hliníkovým profilovým systémom SCHÜCO ALUSMART si môžete vytvoriť vlastný príbeh moderného dizajnu a pohodlia každodenným používaním.  ALUSMART chráni váš dom alebo byt svojím inovatívnym skrytým mechanickým kovaním Schüco AvanTec®.

VZORKOVNÍK RAL

 

HLINÍKOVÉ OKNÁ

Hliníkové okná SCHÜCO® od spoločnosti FENESTRA Sk Vám umožňujú vytvoriť si vlastný príbeh moderného dizajnu a pohodlia každodenným používaním. Okná SCHÜCO® chránia Váš dom alebo byt svojím inovatívnym  skrytým mechanickým kovaním SCHÜCO AvanTec®. Nová generácia SCHÜCO® okien je systémom, ktorý spĺňa všetky nároky. Funkčné prednosti sa tu spájajú s architektonickými a vzhľadovými aspektami. V niekoľkých málo,voči sebe zladených konštrukčných prvkoch sa zlučujú prednosti, ako tepelná izolácia s minimálnou konštrukčnouhĺbkou a úzkymi pohľadovými šírkami. Všetky kovania je možné ovládať manuálne, elektromotoricky alebocentrálne cez automatizované riadenie budov. Umožňuje to jednotné rozhranie medzi oknami, dverami a fasádnymi prvkami. Hliníkové okná SCHÜCO® od spoločnosti FENESTRA Sk ponúkajú kvalitu spojenú presvedčivým pomerom obstarávacích a usporených nákladov. Hlavné charakteristiky okien SCHÜCO : Inovačné technológie, systémovo preverené zabezpečenie, široký sortiment prvkov a typov otvárania, široká škála farebných odtieňov, odolnosť voči vlámaniu, požiaru, prestrelu, efektívna tepelná a zvuková izoalácia, dlhá životnosť a robustnosť, SCHÜCO AvanTec  skryté kovanie.

SCHÜCO AWS 75.SI

Nekompromisné šetrenie energiou: Okenný systém SCHÜCO AWS 75.SI (Super Insulation) s najvyššími tepelno-izolačnými schopnosťami nastoľuje priemernou hodnotou koeficientu Uf – 1,4 W/m2K nový tepelno-izolačný štandard pre hliníkové okná, a to bez ústupkov v oblasti komfortu a dizajnu.Úzke pohľadové šírky zabezpečujú maximálnu priehľadnosť, ktorá Vám zaručí mimoriadne jasné, svetlom zaliate obývacie a pracovné priestory.

Vlastnosti a prednosti: 

Vinikajúca tepelná izolácia pri stavebnej hĺbke 75mm: Uf-hodnoty 0,9 až 1,6 W/m2K

Rozšírená izolaćná zóna s penou plnenými izolátory

Optimalizované koextrudované stredové tesnenie

Novodobý princíp tepelnej izolácia v zasklievacej drážke

Okná SCHÜCO AWS 75.SI navyše ponúkajú neprekonateľné výhody hliníka ako výrobného materiálu, ktorými sú dlhá životnosť, trvácnosť a odolnosť, úzke pohľadové šírky, ako aj rôznorodé možnosti stvárnenia – a to aj pri oknách veľmi veľkých rozmerov

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO AWS 75 SI

 

HLINÍKOVÉ DVERE

Dvere umožňujú prístup do stavebného objektu. Musia asi ako žiadna iná súčasť objektu, spĺňať vysoké nároky kladené na tepelnú izoláciu, bezpečnosť, funkčnosť a tiež dizajn. nová dverné systémy Scüco boli vyvinuté na základe práve týchto požiadaviek. Vykazujú excelentné hodnoty tepelnej izolácie a vďaka rozsiahlej systémovej ponuke je možné ich flexibilne integrovať do aplikácií zabezpečenia objektu a automatizovaného riadenia budov. Vynikajú nadčasovým dizajnom, preto je možná ich kombinácia s okenným systémom Scüco. Dverné systémy je možné ekonomicky zasadiť prakticky do všetkých stavebných konceptov a umožňujú realizáciu efektívnych a štýlových architektonických riešení. Hliníkové dvere vám dokážu odpovedať, či je možné spojiť perfektný dizajn vstupných dverí s bezpečnosťou. Tieto dvere sa dokážu nielen včleniť do dizajnu Vášho domova, ale aj splniť každodenné nároky na stabilitu a záťaže.

SCHÜCO ADS 75 SimplySmart

Zákazníkom, ktorí neuznávajú kompromisy a  kvalita, estetika a  úspora energie sú ich hlavné priority ponúka FENESTRA Sk® prémiové hliníkové okná Schüco AWS 75.SI a dvere Schüco ADS 75 SimplySmart so stavebnou hĺbkou 75 mm. Vyrába ich z  profilov popredného svetového výrobcu Schüco®.3-komorová konštrukcia profilu výrazne zvyšuje jeho statické vlastnosti a dodatočná stredová komora obsahuje drážku pre upevnenie kovania a kabeláže. Mimo to bol vytvorený nový, šmyku prostý hybridný spoj, ktorý minimalizuje bimetalový efekt medzi izolačným mostíkom a vonkajším profilom. Táto novinka je prihlásená k patentu. Spoločne s obvodovým stredovým tesnením, ktoré patria k systémovému štandardu, bolo možné dosiahnuť hodnotu Uf až 1,6 W / (m²K) – a to bez použitia dodatočnej izolačnej peny.Disponujú neodškriepiteľnými výhodami materiálu hliníka ako dlhá životnosť, stabilita a robuztnosť, úzke pohľadové šírky ako aj rôznorodé možnosti stvárnenia aj pri veľkoformátových rozmeroch.

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO ADS 75 SI