Menu Zavrieť

Priemyselné brány PEMAT

Kvalita prevedenia – priemyselné brány vyrobené na Slovensku

Priemyselné brány sú európskeho štandardu a spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na presnosť a kvalitu zhotovenia. Sú určené pre priemyselné objekty všetkých typov vrátane prevádzok. Priemyselné brány majú vynikajúce izolačné vlastnosti, pevnosť, kvalitu, lamelový design, rýchle dodanie a dôležitým prvkom je aj výborná cena.  V prípade záujmu sme schopný dodať tieto priemyslené brány po celom území Slovenskej aj Českej republiky.

Garážová brána pre priemyselne zameraných zákazníkov, respektíve veľké haly a skladovacie priestory, do ktorých zachádza vysoká technika a nákladné vozidlá. V tomto prípade sú najlepším riešením automatické brány pre priemyselné priestory (priemyselné brány), ktoré však môžu dosahovať ďaleko vyšších rozmerov, pri zachovaní rovnakých kvalít, ako pri sekčných garážových bránach.

Moderný dizajn a odolnosť ktorá vydrží

Široká ponuka prevedení a moderných doplnkov vám umožní začleniť priemyselné brány PEMAT do renovovaných objektov aj novostavieb.

Priemyselné brány sekcionálne, rolovacie alebo krídlové sú dokonalým riešením pre výrobné haly, obchodné priestory, stanice STK a KO, dielní a umývacie linky. Nezávisle od typu sú to priemyselné brány vyrábané predovšetkým s ohľadom na funkčnosť, trvanlivosť a bezpečnosť.

SEKČNÉ BRÁNY

Priemyselné sekcionálne brány sú vyrábané z panelov s hrúbkou polyuretanovej izolácie 42 mm. Táto hrúbka izolácie určuje nie len vysokú izoláciu, ale aj silnú tuhosť panelu, ktorá je dôležitá pre správne vyladenie brány. Priemyselné sekcionálne brány Pemat sú určené na častú prevádzku a veľké rozmery stavebných otvorov, preto sú použité vysoko kvalitné materiály.

Farebné prevedenie

Pohony pre brány

ROLOVACIE BRÁNY

Priemyselné rolovacie brány predstavujú rýchle uzavretie priestoru jednoduchou kompaktnou konštrukciou a s malým počtom prvkov. Rolovacie brány sú vhodné pre každú architektúru a vďaka malej potrebe miesta sa prispôsobia rôznym situáciam. Rolovacie priemyselné brány sú ideálnym riešením v priemyselných objektoch, ako sú výrobné haly, sklady, garáže a iné.

Farebné prevedenie

Pohony pre brány

KRÍDLOVÉ BRÁNY

Krídlové priemyselné brány sa stávajú čoraz populárnejšie aj pre ich jednoduchosť a bezúdržbovosť. Rámy krídel a zárubne sú vyhotovené z hlinníkových profilov a výplň krídla je z polyuretanového panelu o hrúbke 42 mm. Krídlová brána je dodávaná so zárubňovým rámom a dvoma krídlami. BrányPemat sú určené na častú prevádzku a preto sú použité vysoko kvalitné materiály.

Farebné prevedenie

Osadenie brány

FÓLIOVÉ BRÁNY

Fóliové priemyselné brány sú vďaka svojim vlastnostiam ideálne pre prevádzky s vysokou intenzitou dopravy, ako sú sklady, logistické centrá, veľkoobchody, letiská a pod. Fóliové brány PEMAT sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú extrémne odolné voči mechanickému poškodeniu. Brány sa dajú pohodlne ovládať pomocou ovládacích prvkov.

Fóliové brány