Menu Zavrieť

Hliníkový profilový systém Aluprof 

Hliníkové okná Aluprof prinášajú možnosť, ako splniť aj tie najvyššie nároky na bývanie. Vytvorte si domov podľa svojich predstáv s nadčasovými hliníkovými oknami, za ktorými stojí popredný výrobca hliníkových profilov. Nadštandardne veľké rozmery okien, moderný a nevtieravý dizajn, stabilná konštrukcia a parametre, ktoré premenia váš domov na bezpečné, teplé a pokojné miesto, hovoria za všetko. Stavte na okná Aluprof, sú riešením na celý život.

VZORKOVNÍK RAL

HLINÍKOVÉ OKNÁ MB 104 PASSIVE SI

Pasívne stavby musia spĺňať najvyššie nároky na energetickú hospodárnosť. Vybrať tie správne okná už vďaka Aluprof MB-104 Passive SI, dokonale izolujúcim a tesniacim oknám z hliníka, nie je problém. Pevnosť a stabilita hliníkovej konštrukcie, spolu s nadčasovým dizajnom úzkych profilov a veľkých presklených plôch okná, ponúkajú možnosť, ako vykročiť smerom k zelenšej a šternejšej budúcnosti bývania už dnes. Vykročte aj vy. Vo FENESTRA  vám vďaka hliníkovému oknu Aluprof MB-104 Passive SI ponúkame ten najlepší variant riešenia okien pre pasívne stavby.

Pre koho sú určené

Vďaka výnimočnej kombinácii robustného okenného profilu a dômyslených tesniacich prvkov je Aluprof MB-104 Passive SI tou najlepšou voľbou pre pasívne a nízkoenergetické stavby s hodnotami, ktoré dokonca prekračujú normy a požiadavky certifikácie. Ak chcete dosiahnuť minimálne náklady na energetickú hospodárnosť vašej nehnuteľnosti, chcete hliníkové okná Aluprof MB-104 Passive SI. Presvedčili vás výhody a parametre hliníkového okna z najvyššej rady Aluprof? Radi vám doplníme informáciu o cene okien podľa vašich požiadaviek.

.

Vlastnosti a prednosti:

Termoizolácia, ktorá dokonca búra certifikované štandardy

Unikátny systém, ktorý stojí za hliníkovým oknom Aluprof MB-104 Passive SI, je certifikovaný inštitútom Passive House Institute Darmstadt, ktorý ho odporúča používať v pasívnych a energeticky úsporných domoch. Nielen spĺňa, ale dokonca prekračuje normy, ktoré sa kladú na konštrukčné stavebné prvky na nehnuteľnosti s maximálnou mierou izolácie. Vďaka inovatívnemu tesneniu, ktoré znásobuje skvelé izolačné vlastnosti okna, jeho tvaru a tepelnej výplni rámu hliníkového okna, je hodnota tepelnej izolácie Uf od 0,96 W / m2K. Práve prítomnosť tepelnej výplne rámu prispieva k zníženiu prúdenia tepla v inak prázdnej komore.Všetky tieto skutočnosti sa, samozrejme, prejavia na účtoch za energie, ktoré vám mesiac čo mesiac vyčarujú úsmev na tvári.

Odolnosť hliníka je riešením na celý život

Hliník sa už v prvom momente, keď sa začal používať ako hlavný prvok konštrukcií okenných profilov, vyznačoval stabilitou a dlhou životnosťou. Doplnením o efektívne tesnenia a ostatné konštrukčné detaily okna sa tak izolačnými vlastnosťami vyrovnal konkurenčným riešeniam, avšak s jednou bezkonkurenčnou výhodou. Práve vďaka svojej silnej a relatívne ľahkej hliníkovej konštrukcii je systém ideálny na použitie vo veľkých panoramatických zaskleniach. poskytuje zároveň výnimočnú ochranu nehnuteľnosti pred extrémnymi a nežiaducimi vplyvmi počasia, opotrebovaním i ochranou pred násilným vniknutím a porušením okenného profilu. Konštrukcia rámu hliníkového okna Aluprof MB-104 Passive SI, so stavebnou hĺbkou 95 mm, tak prichádza so životnosťou, ktorá prekračuje priemernú dĺžku života jednej celej generácie obyvateľov.

Aluprof MB-104 Passive SI kladie dôraz na dizajnové prevedenie

Výrobca hliníkových okien Aluprof plní deň čo deň sny o nadštandardne veľkých oknách, ktoré dokonale prepoja harmóniu interiéru a atmosféru exteriérových vizuálnych vnemov. Kovanie, v rámci ktorého sú prevodovka i pánty zabudované priamo do priestoru medzi okenným rámom a krídlom, zvyšuje moderné prevedenie a nadčasový dizajn hliníkových okien Aluprof MB-104 Passive SI. Voliteľné doplnky, spolu s variabilným nastavením uzatváracích bodov, dopĺňajú zvýšené nároky na komfort používania, ktorý sa spája najmä s bezproblémovou manipuláciou a ovládaním hliníkových okien. Farebná škála zvýrazňuje vzhľad hliníkových okien a jej doplnenie o eloxované povrchy s obľúbenou imitáciou dreva ponúkajú skutočne rozmanité možnosti, ako zladiť okná do celkového dizajnu nehnuteľnosti.

 

 

 

HLINÍKOVÉ DVERE MB 104 PASSIVE SI

Pasívne stavby musia spĺňať najvyššie nároky na energetickú hospodárnosť. Vybrať tie správne dvere už vďaka Aluprof MB-104 Passive SI, dokonale izolujúcim a tesniacim profilom z hliníka, nie je problém. Pevnosť a stabilita hliníkovej konštrukcie, spolu s nadčasovým dizajnom úzkych profilov a veľkých presklených plôch, ponúkajú možnosť, ako vykročiť smerom k zelenšej a šternejšej budúcnosti bývania už dnes. Vykročte aj vy. Vo FENESTRA  vám vďaka hliníkovému oknu Aluprof MB-104 Passive SI ponúkame ten najlepší variant riešenia okien pre pasívne stavby.

Pre koho sú určené

Hliníkové dvere Aluprof MB-104 PASSIVE SI bez problémov spĺňajú nároky kladené na vstupné dvere pre nízkoenergetické stavby. Skvele poslúžia aj v prípade citlivých rekonštrukcií, ktorých cieľom je dosiahnutie lepšieho tepelného komfortu každodenného života v nehnuteľnosti a zlepšenie dizajnu.

Vlastnosti a prednosti:

Termoizolácia, ktorá dokonca búra certifikované štandardy

Hliníkové vstupné dvere Aluprof MB-104 Passive SI sa vyznačujú premyslenou konštrukciou so špeciálnymi izolačnými vložkami a tesnením z dvojzložkového (pevného a bunkového) syntetického kaučuku. Pridaním dodatkovej komory sa rýchlo stali obľúbeným riešením, ktoré zlepšuje energetickú hospodárnosť nejednej nehnuteľnosti. Prerušený tepelný most a premyslené riešenie celkovej konštrukcie hliníkového profilu zabezpečuje vysoký stupeň zvukovej a tepelnej izolácie hliníkových dverí Aluprof. Tepelná výplň rámu, ktorá skvele využíva tepelné priečky a dodatková komora v profile dverí zabezpečujú dosiahnutie nadštandardných hodnôt súčiniteľa prechodu tepla.

Ochráňte to, čo je pre vás vzácne pomocou hliníkových dverí

Vstupné dvere Aluprof MB-104 Pasive SI s hliníkovým profilom sa vyznačujú skvelou pevnosťou a odolnosťou s vysokým stupňom ochrany vášho domova. Štvorkomorový vysokokvalitný profil s konštrukčnou hĺbkou dverí 77 mm zabezpečuje nielen lepšiu odolnosť voči exteriérovým vplyvom, ale i spoľahlivú ochranu všetkého, čo je za vnútornou stranou vstupných dverí. V prípade hliníkových dverí Aluprof MB-104 Passive SI je dokonca možné vybrať si jednobodový, viacbodový bezpečnostný alebo elektromechanický dverný zámok, pre dosiahnutie ešte lepšej bezpečnosti vášho bývania. S prepracovaným kvalitným kovaním a nastaviteľnými pántami prispieva k zvýšenej miere bezpečnosti celého vstupu do domácnosti.

Vysoké nároky na dizajn nadčasový vzhľad

Kvalitná hliníková konštrukcia dverí spolu s overeným kovaním plní sny o nadštandardných rozmeroch dverí. Bonusom je štedrá šírka profilu, ktorá umožňuje použitie bohatej palety sklených výplní. Aluprof MB-104 Passive SI sú vďaka možnosti zníženého prahu dverí takmer bezbariérové, čo ocenia najmä rodičia menších detí, starší ľudia, prípadne osoby so zníženou mobilitou. Farebná paleta možností nielen zvýrazňuje vzhľad hliníkových dverí, ale prináša možnosť nespočetného množstva kombinácií a variantov, z ktorých si zaručene vyberú aj tí s najnáročnejšími požiadavkami. Hliníkové systémy Aluprof sú k dispozícii v dvoch farebných paletách – RAL a DECORAL.