Menu Zavrieť

Rolovacie priemyselné brány PEMAT

Priemyselné rolovacie brány PEMAT sa okrem výbornej životnosti vyznačujú tiež vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. A navyše, ich výhodou je univerzálnosť – môžu byť namontované v nových, ale aj existujúcich budovách, z vonkajšej alebo z vnútornej strany miestnosti.

Rolovacie brány sú vhodné pre tých zákazníkov, ktorý nemajú dostatok priestoru. Rolovacie priemyselné brány môžeme nájsť aj pri rôznych typov výkladových skríň, ale i pri zabezpečovaní obchodov. Rolovacie brány sa dajú montovať do otvoru, pod otvor, a nemusia mať žiadne ťažné zariadenie a aj cenová dostupnosť je prijateľná.

Rolovacie brány vďaka svojej konštrukcii a systému otvárania sú vhodné v situáciách, kedy nemáte okolo priestoru dostatok voľného miesta. Sú charakteristické nízkou hlučnosťou, výbornou tepelnou izoláciou a vysokou kvalitou lamela.

 

OSADENIE DO OTVORU

Osadenie priemyselných rolovacích brán je možné – „za otvor“ , „pred otvor“ a „do otvoru“. Toto osadenie sa určuje podľa využitelnosti otvoru v danej situácií. Pri osadení „pred otvor“ , alebo „do otvoru“ je nutné použiť aj kyicí box nábalu.