Menu Zavrieť

Garážové rolovacie brány sú vhodné pre tých zákazníkov, ktorý nemajú dostatok miesta okolo garáže. Takéto  brány nájdeme v priemyselných objektoch, či skladoch.  Svojim konštrukčným a technickým riešením sa hodia najmä pre menšie garáže: nezaberajú totiž vnútri takmer žiadny priestor. Možno ich nainštalovať bez stavebných úprav už do postavenej garáže.

Najväčšou výhodou rolovacích brán je navíjanie celej brány na hriadeľ. Tieto brány je možné montovať za otvor, pred otvor, do otvoru s boxom alebo bez boxu. Ako doplnok je možné dodať do brány aj presklené lamely alebo lamely s vetracou mriežkou.

Rolovacie garážové brány sú vhodným riešením k uzavretiu garáže bez špeciálnych stavebných úprav otvoru a podľahy. Svojím efektívnym riešením sa prispôsobia prakticky akémukoľvek vchodu do garáže. Základným materiálom je hliník, hliníková liatina, alebo oceľ. Vysokú stabilitu a bezhlučnosť zaisťuje vypracovaná technológia zpracovania lamiel a vyplnením polyuretanovou penou.

Bezpečnosť a eleganicia

Rolovacie garážové brány sa skladajú z hliníkových lamiel s výplňou z polyuretánovej peny, ktoré tvoria pancier navíjaný do boxu. Rolovacie garážové brány je možné vybaviť presvetľovacími alebo prevzdušňovacími lamelami. Proti nadvihnutiu sú zaistené bezpečnostnými pružinami.

Použitie rolovacích brán

  • rolovacie brány sa využívajú pre uzatváranie nie len garáže

  • ďalej rolovacia brána nájde využitie na zabezpečenie a uzatvorenie presklených vchodov a výkladov a na predelenie priestoru

  • v spojení s pohonom na diaľkové ovládanie je otváranie brán rýchle, pohodlné a tiež bezpečné

  • priemyselné rolovacie brány – haly, výrobné a skladovacie priestory

Garážové rolovacie brány

Rolovacie brány majú ako jediný typ brány jedinečnú konštrukciu, ktorú je možné umiestniť do akéhokoľvek otvoru bez skrátenia garáže.

 

OSADENIE DO OTVORU

Osadenie rolovacích brán je možné – „za otvor“ , „pred otvor“ a „do otvoru“. Toto osadenie sa určuje podľa využitelnosti otvoru v danej situácií. Pri osadení „pred otvor“ , alebo „do otvoru“ je nutné použiť aj kyicí box nábalu.

 

Rolovacie garážové brány vyrábame priamo na mieru, inštalujú sa nasledujúcimi spôsobmi za otvor interiéru, do otvoru, pred otvor. Celá plocha garážovej brány sa roluje do hliníkového krytu umiestneného nad otvorom. Výška boxu závisí na výške garážovej brány a box farebne ladí s farbou brány. Montáž pre  garážové rolovacie brány nie je náročná a prakticky neexistuje miesto, kam by sa brána nedala nainštalovať.