Menu Zavrieť

Spirit

Giardini

Tieniace prvky sú populárne pre rezidenčné a komerčné využitie, a sú často využívané pre bazény, bary, reštaurácie a ďalšie priestory v exteriéri.

Umbrosino

Rada výrobkov Umbrosino ponúka elegantné a flexibilné tienenie vašej záhrady, alebo terasy. Vďaka dômyselnej kombinácii látok rôznych tvarou a farieb ponúka neobmedzený počet pozícií pre zatienenie a spríjemnenie Vášho času.

Helio

Jedná sa o zdroj tepla, ktorý vyžaruje infračervené lúče, Reflektory usmerňujú teplo rovnomerne v požadovanom smere a s maximálnou efektivitou. Kombinuje v sebe optimálny výkon a hospodárnosť.

Terasy

Atraktívne farby a vysoko kvalitná povrchová úprava profilov, ktorá umožňuje pohodlnú chôdzu naboso. Navyše istota, že to tak zostane dlhé roky. Trvalé potešenie s minimálnymi nárokmi na údržbu; už žiadne trhliny, žiadne triesky – a to všetko vo forme ekologicky šetrného riešenie. Jednoduchá a rýchla montáž, rovnako ako bezproblémová demontáž – to sú hlavné prednosti tohto systému. Môžete tiež zabudnúť na každoročný zdĺhavú aplikáciu ochranných náterov a brúsenie.