Menu Zavrieť

Hliníkové okná a dvere

Hliníkovým profilovým systémom SCHÜCO ALUSMART si môžete vytvoriť vlastný príbeh moderného dizajnu a pohodlia každodenným používaním.  ALUSMART chráni váš dom alebo byt svojím inovatívnym skrytým mechanickým kovaním Schüco AvanTec®

VZORKOVNÍK RAL

NA STIAHNUTIE : Produktový list HLINÍKOVĚ OKNÁ A DVERE

Profilový systém :  70 mm , 75 mm , 90 mm

HLINÍKOVÉ OKNÁ

Hliníkové okná SCHÜCO® od spoločnosti FENESTRA Sk Vám umožňujú vytvoriť si vlastný príbeh moderného dizajnu a pohodlia každodenným používaním. Okná SCHÜCO® chránia Váš dom alebo byt svojím inovatívnym  skrytým mechanickým kovaním SCHÜCO AvanTec®. Nová generácia SCHÜCO® okien je systémom, ktorý spĺňa všetky nároky. Funkčné prednosti sa tu spájajú s architektonickými a vzhľadovými aspektami. V niekoľkých málo,voči sebe zladených konštrukčných prvkoch sa zlučujú prednosti, ako tepelná izolácia s minimálnou konštrukčnouhĺbkou a úzkymi pohľadovými šírkami. Všetky kovania je možné ovládať manuálne, elektromotoricky alebocentrálne cez automatizované riadenie budov. Umožňuje to jednotné rozhranie medzi oknami, dverami a fasádnymi prvkami. Hliníkové okná SCHÜCO® od spoločnosti FENESTRA Sk ponúkajú kvalitu spojenú presvedčivým pomerom obstarávacích a usporených nákladov. Hlavné charakteristiky okien SCHÜCO : Inovačné technológie, systémovo preverené zabezpečenie, široký sortiment prvkov a typov otvárania, široká škála farebných odtieňov, odolnosť voči vlámaniu, požiaru, prestrelu, efektívna tepelná a zvuková izoalácia, dlhá životnosť a robustnosť, SCHÜCO AvanTec  skryté kovanie.

SCHÜCO AWS 70HI

Hliníkovým oknom SCHÜCO AWS 70HI si môžete vytvoriť vlastný príbeh moderného dizajnu a pohodlia každodenným používaním. Chráni váš dom alebo byt svojím inovatívnym skrytým mechanickým kovaním Schüco AvanTec®. Svojimi vlastnosťami prispieva k zvýšenej bezpečnosti vášho domova. Okrem ochrany toho najcennejšieho čo máte, vám poskytuje vynikajúce tepelno-izolačné a zvukovo-izolačné vlastnosti vďaka optimalizovaným systémom tesnenia a viackomorovým stredovým tesnením. Váš priestor domova môže byť zaplavený svetlom a slnkom vďaka uzučkým pohľadovým šírkam okenného profilu. Okno SCHÜCO AWS 70HI vám dokáže vytvoriť príjemnú atmosféru plnú pohodlia.

Vlastnosti a prednosti:

Zlepšená tepelná izolácia pri zachovaní konštrukčnej hĺbky 70mm: Ufhodnoty 1,6 W / m2 K (pohľadová šírka 117mm) V spojení so skrytým kovaním SCHUCO AvanTec a SCHUCO TipTronic spĺňa najvyššie nároky s ohľadom na komfort a vzhľad.

 NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO 70HI 

SCHÜCO AWS 75.SI

Nekompromisné šetrenie energiou: Okenný systém SCHÜCO AWS 75.SI (Super Insulation) s najvyššími tepelno-izolačnými schopnosťami nastoľuje priemernou hodnotou koeficientu Uf – 1,4 W/m2K nový tepelno-izolačný štandard pre hliníkové okná, a to bez ústupkov v oblasti komfortu a dizajnu.Úzke pohľadové šírky zabezpečujú maximálnu priehľadnosť, ktorá Vám zaručí mimoriadne jasné, svetlom zaliate obývacie a pracovné priestory.

Vlastnosti a prednosti: 

Vinikajúca tepelná izolácia pri stavebnej hĺbke 75mm: Uf-hodnoty 0,9 až 1,6 W/m2K

Rozšírená izolaćná zóna s penou plnenými izolátory

Optimalizované koextrudované stredové tesnenie

Novodobý princíp tepelnej izolácia v zasklievacej drážke

Okná SCHÜCO AWS 75.SI navyše ponúkajú neprekonateľné výhody hliníka ako výrobného materiálu, ktorými sú dlhá životnosť, trvácnosť a odolnosť, úzke pohľadové šírky, ako aj rôznorodé možnosti stvárnenia – a to aj pri oknách veľmi veľkých rozmerov

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO AWS 75 SI

SCHÜCO AWS 90.SI+ OKNO

Nový hliníkový okenný systém SCHÜCO AWS 90.SI + v sebe spája prednosti hliníka a vynikajúcu tepelnú izoláciu. SCHÜCO okná AWS 90.SI+ pritom spĺňajú nielen náročné požiadavky kladené na dostatočnú tepelnú izoláciu, ktorú doteraz vykazovali len plastové alebo drevené okná. Excelentná tepelná izolácia s použitím stavebnice AWS so stavebnou hĺbkou len 90 mm ​​spĺňa najnáročnejšie požiadavky kladené na dizajn a architektonický vzhľad. V kombinácii so skrytým kovaním Schüco AvanTec možné realizovať transparentné formáty do 160 kg, v kombinácii so Schüco TipTronic potom možno v objekte využiť ďalších možností energetických úspor.

Vlastnosti a prednosti
Vynikajúca tepelná izolácia pri stavebnej hĺbke 90 mm​​: Uf-hodnota 1,0 W / m² K (pohľadová šírka len  117 mm) Uw = 0,8 W / m² K (s Ug = 0,6 W / m² K a plastovým medzisklenným rámčekom).
Koextrudované stredové tesnenie so zástavkami.
Optimalizovaná izolačná zóna s penou plnenými izolačnými mostíkmi.
Rozsiahla ponuka profilov pre najrôznejšie varianty riešenia.

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO AWS 90 SI

HLINÍKOVÉ DVERE

Dvere umožňujú prístup do stavebného objektu. Musia asi ako žiadna iná súčasť objektu, spĺňať vysoké nároky kladené na tepelnú izoláciu, bezpečnosť, funkčnosť a tiež dizajn. nová dverné systémy Scüco boli vyvinuté na základe práve týchto požiadaviek. Vykazujú excelentné hodnoty tepelnej izolácie a vďaka rozsiahlej systémovej ponuke je možné ich flexibilne integrovať do aplikácií zabezpečenia objektu a automatizovaného riadenia budov. Vynikajú nadčasovým dizajnom, preto je možná ich kombinácia s okenným systémom Scüco. Dverné systémy je možné ekonomicky zasadiť prakticky do všetkých stavebných konceptov a umožňujú realizáciu efektívnych a štýlových architektonických riešení. Hliníkové dvere vám dokážu odpovedať, či je možné spojiť perfektný dizajn vstupných dverí s bezpečnosťou. Tieto dvere sa dokážu nielen včleniť do dizajnu Vášho domova, ale aj splniť každodenné nároky na stabilitu a záťaže.

SCHÜCO ADS 70HI

Hliníkové dvere SCHÜCO ADS 70HI vám dokážu odpovedať, či je možné spojiť perfektný dizajn vstupných dverí s bezpečnosťou. Tieto dvere sa dokážu nielen včleniť do dizajnu vášho domova, ale aj splniť každodenné nároky na stabilitu a záťaž. Sú mimoriadne stabilné a tvarovo stále aj pri najsilnejšom mechanickom namáhaní. Sú odolné voči korózii ako i nepriaznivým poveternostným vplyvom. Hliníkové dvere splnia vašu túžbu po optimálnej funkčnosti a zvýšenej ochrany pred vlámaním. Svojou dlhou životnosťou, stabilitou a ľahkým chodom aj pri veľkých rozmeroch splnia váš sen o bezpečnom bývaní.

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO ADS 70HI

 

SCHÜCO ADS 75 SimplySmart

Zákazníkom, ktorí neuznávajú kompromisy a  kvalita, estetika a  úspora energie sú ich hlavné priority ponúka FENESTRA Sk® prémiové hliníkové okná Schüco AWS 75.SI a dvere Schüco ADS 75 SimplySmart so stavebnou hĺbkou 75 mm. Vyrába ich z  profilov popredného svetového výrobcu Schüco®.3-komorová konštrukcia profilu výrazne zvyšuje jeho statické vlastnosti a dodatočná stredová komora obsahuje drážku pre upevnenie kovania a kabeláže. Mimo to bol vytvorený nový, šmyku prostý hybridný spoj, ktorý minimalizuje bimetalový efekt medzi izolačným mostíkom a vonkajším profilom. Táto novinka je prihlásená k patentu. Spoločne s obvodovým stredovým tesnením, ktoré patria k systémovému štandardu, bolo možné dosiahnuť hodnotu Uf až 1,6 W / (m²K) – a to bez použitia dodatočnej izolačnej peny.Disponujú neodškriepiteľnými výhodami materiálu hliníka ako dlhá životnosť, stabilita a robuztnosť, úzke pohľadové šírky ako aj rôznorodé možnosti stvárnenia aj pri veľkoformátových rozmeroch.

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO ADS 75 SI

Schüco ADS 90.SI SimplySmart

FENESTRA Sk® vie splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Aj to je dôvodom, prečo majú v produktovom portfóliu svoje miesto prémiové hliníkové okná Schüco AWS 90.SI+ a dvere Schüco ADS 90.SI SimplySmart so stavebnou hĺbkou 90 mm. FENESTRA Sk® ich vyrába z profilov popredného svetového výrobcu Schüco®. Spĺňajú náročné požiadavky najvyššej tepelno-izolačnej schopnosti, akú doposiaľ dosahovali len plastové a  drevené okná. Zároveň spájajú prednosti hliníka ako konštrukčného materiálu, dlhú životnosť, subtílne pohľadové šírky, statickú a konštrukčnú variabilitu, ako aj mnohotvárny dizajn, realizovateľný v rôznych štýloch a podobách architektúry.

Hliníkové vchodové dvere Schüco ADS 90.SI SimplySmart ponúkajú vysokú tepelnú izoláciu a absolútne prvotriedny dizajn. Skvelú izoláciu zabezpečuje 5 komorový, vysoko tepelne izolovaný profil stavebnej hĺbky 90 mm. Pre svoje vysoké tepelnoizolačné vlastnosti cielia Schüco dvere ADS 90.SI SimplySmart do segmentu nízkoenergetických a pasívnych stavieb.

NA STIAHNUTIE : Produktový list SCHUCO ADS SI

Zimné záhrady

Svetlo vzduch a kontakt s prírodou, to sú základné životné potreby. Zaisťujú náš dobrý zdravotný stav. Vďaka zimnej záhrade môžete tieto potreby uspokojovať po celý rok. Vytvára príjemnú a útulnú atmosféru a privádza do obytného priestoru viac svetla. V kľude môžeme prežívať špecifickú krásu každého ročného obdobia a to bez nepríjemností, akými sú zima a vlhkosť. Vychutnajte si jar a jeseň aj bez chladu a dažďa a užite si nádhernú zimnú idylku bez toho, aby ste mrzli. Zimné záhrady sa skladajú z rôznych voči sebe perfektne zladených komponentov. Vďaka tejto škále môžete zimnú záhradu individuálne prispôsobiť štýlu Vášho domu. Tepelné a vlhkostné zaťaženia vyžadujú konštrukčné komponenty z veľmi kvalitných materiálov. Vďaka kvalitným profilovým systémom a zasklením najvyššej kvality zodpovedajú hliníkové zimné záhrady od spoloćnosti FENESTRA tepelno-izolačným požiadavkám 21. storočia